0212 362 06 00
19 Nisan 2013

İstanbul'dan Strasbourg'a 3 Bin Kilometrelik Müthiş Bisiklet Yolculuğu

İstanbul'dan Strasbourg'a 3.000 Kilometrelik Müthiş Bisiklet Yolculuğu

Pierre Loti Lisesi Seconde sınıfından 30 öğrencinin katılımıyla 12 Nisan 2013'de İstanbul'dan start alan büyük bisiklet yolculuğu, Avrupa günü vesilesiyle 10 Mayıs 2013 tarihinde Avrupa'nın başkenti Strasbourg'da son bulacak. Öğretmenlerinin eşliğinde "La Traversee" etkinliği süresince 10 ülkeyi bisiklet ile geçecek olan öğrenciler, Türkiye, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Hırvatistan, Macaristan, Slovakya, Avusturya, Almanya, Fransa'dan geçerek toplam 3 Bin kilometre yol katedecek ve her ülkede lise öğrencileri ile buluşacak. Yolculuğun startı, Fransa'nın Türkiye Büyükelçisi Sayın Laurent Bili, AEFE temsilcisi Sn. Bernard Pujol ve CM1 sınıfından iki öğrenci tarafından verildi.

Organizasyon boyunca Fleetcorp,seyahat esnasında öğretmenlerin ulaşımına tahsis edilen aracın sigorta ve yakıt sponsorluğunu üstleniyor.

 

Organizasyon ile ilgili tüm haberleri günlük olarak takip edebilmek için:

http://latraversee13.blogspot.com/

DİĞER HABERLER

7 Mart 2016
Fleetcorp'ta CEO Değişikliği

20 yıllık sektör tecrübesi ile bugün Türkiye'nin en büyük operasyonel filo kiralama firmalarından biri olan Fleetcorp'un CEO'su Dominique Cardineau, görevini kuruluşun Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Çıtmacı'ya devretti. Çıtmacı, Fleetcorp'taki yeni görevine 29 Şubat 2016 tarihinde başladı.

Devamı
24 Ağustos 2016
Ayın Mobil Uygulamaları

Platin Dergisi

Devamı
7 Ekim 2015
Fleetcorp'tan yepyeni bir ödeme kolaylığı

İnternetin bulunduğu her noktada kredi kartınız ile Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) sistemi güvencesiyle ödemelerinizi tek tuşla hızlıca yapabilirsiniz.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software