0212 362 06 00
22 Ocak 2014

Fleetcorp, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Zirvesinde İş Dünyası ile buluştu.

Fleetcorp, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Zirvesinde İş Dünyası ile buluştu.

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin düzenlediği ana sponsorluğunu Anadolu Efes, Turkcell ve Sabancı'nın yaptığı 7.Uluslararası Kurumsal Yönetim Zirvesi 15-16 Ocak tarihlerinde Sabancı Center’da iş dünyasının yoğun katılımı ile gerçekleşti. Fleetcorp'un da sponsorluğu ile desteklenen zirvede, kurumsal yönetim anlayışının önemi bir kez daha vurgulanarak şeffaflık, hesap verebilirlik gibi kavramların önemi üzerine konuşmalar yapıldı. İş dünyasının büyük ilgi gösterdiği zirvenin canlı yayını Fleetcorp sponsorluğunda gerçekleştirildi. Ayrıca Fleetcorp sponsorluğunda tüm katılımcımlara Sivil Toplum Kuruluşları Yönetim Rehberi kitabı da hediye edildi. 

DİĞER HABERLER

7 Mart 2016
Fleetcorp'ta CEO Değişikliği

20 yıllık sektör tecrübesi ile bugün Türkiye'nin en büyük operasyonel filo kiralama firmalarından biri olan Fleetcorp'un CEO'su Dominique Cardineau, görevini kuruluşun Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Çıtmacı'ya devretti. Çıtmacı, Fleetcorp'taki yeni görevine 29 Şubat 2016 tarihinde başladı.

Devamı
24 Ağustos 2016
Ayın Mobil Uygulamaları

Platin Dergisi

Devamı
7 Ekim 2015
Fleetcorp'tan yepyeni bir ödeme kolaylığı

İnternetin bulunduğu her noktada kredi kartınız ile Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) sistemi güvencesiyle ödemelerinizi tek tuşla hızlıca yapabilirsiniz.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software