0212 362 06 00
14 Ocak 2014

Fleetcorp, EGİAD Sektör Tanıtım Günlerinde

Fleetcorp, EGİAD Sektör Tanıtım Günlerinde

14-15 Kasım tarihlerinde gerçekleşen, konuşmacıları ve katılımcıları ile Türkiye'nin en kapsamlı sektör ve iş zirvelerinden biri olan EGİAD Sektör Tanıtım Günleri ve İş Zirvesi, bu sene de başarılı bir organizasyon ile gerçekleştirildi. Ege Bölgesi İzmir Ofisi ile yatırımlarını sürdüren, bugün 15 bin araçlık bir filoyu yöneten Fleetcorp da bu önemli etkinliğin sponsorları arasında yerini aldı. Ege Bölgesine yatırımlarını önümüzdeki, yıllarda da artıracaklarını belirten Fleetcorp Ticari Direktörü Ali Kemal Uluer, sektöre ayna tutan bu başarılı bir organizasyonun içerisinde yer almaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.  

DİĞER HABERLER

7 Mart 2016
Fleetcorp'ta CEO Değişikliği

20 yıllık sektör tecrübesi ile bugün Türkiye'nin en büyük operasyonel filo kiralama firmalarından biri olan Fleetcorp'un CEO'su Dominique Cardineau, görevini kuruluşun Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Çıtmacı'ya devretti. Çıtmacı, Fleetcorp'taki yeni görevine 29 Şubat 2016 tarihinde başladı.

Devamı
24 Ağustos 2016
Ayın Mobil Uygulamaları

Platin Dergisi

Devamı
7 Ekim 2015
Fleetcorp'tan yepyeni bir ödeme kolaylığı

İnternetin bulunduğu her noktada kredi kartınız ile Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) sistemi güvencesiyle ödemelerinizi tek tuşla hızlıca yapabilirsiniz.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software