0212 362 06 00
17 Haziran 2014

BJK Fleetcorp Basketbol Spor Okulları Kış Dönemi Sona Erdi.

fleetcorp basketbol turnuva

Fleetcorp sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikte Beşiktaş JK Basketbol Spor Okulları, düzenlenen mini turnuvada mücadele etti. Yapılan çeşitli faaliyetlerin ardından kış dönemi eğitimini tamamlayan öğrencilere sertifika ve madalyaları takdim edildi. Fleetcorp filo kiralama ticari direktörü Ali Kemal Uluer yapılan sponsorluk ile ilgili şunları ifade etti: "Türk Futbolunun ulu çınarı, tarihinde sayısız başarılara imza atmış Beşiktaş Spor Kulübü ile yapmış olduğumuz iş birliğimiz her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Bu konudaki çalışmalarımız, Fleetcorp’un spora verdiği destek, geçtiğimiz yıl Beşiktaş futbol ve erkek basketbol takımı ile yaptığımız iş birliği ile başlamıştı. Biliyoruz ki bu iş birliğinin temelinde başarıya, spora duyulan tutku, dinamizm ve heyecan var. Sponsorluk çerçevesinde şekilenen uzun soluklu İş birliğimizin her iki marka için de büyük bir kazanım olduğu inancı ile birlikte önümüzdeki sezon itibarı ile Bayan Basketbol takımımızı da aynı şekilde desteklemeye devam edeceğimizi de şimdiden sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle ülkemizi her dalda başarılı bir şekilde temsil etmek  ve çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamak amacıyla spor, eğitim alanlarında spor kulüplerimizi desteklemeli, genç sporcularımızın yetişmesine katkı sağlamalıyız. Bu nedenle Beşiktaş Basketbol okulları ile birlikte yürütmüş olduğumuz bu çalışmalar, diğer sponsorluk çalışmalarımızdan farklı olarak bizler için çok özel bir anlam ifade etmektedir. Sosyal sorumluluk bilinci ile Beşiktaş Basketbol Okulları ile bu yolda birlikte yürümek bizler için büyük bir onur, mutluluk kaynağıdır. İnanıyoruz ki Fleetcorp filosu yavru kartallarımızın da kanatları olacak ve onları daha nice büyük başarılara taşıyarak, gurur kaynağımız olacaktır." 

DİĞER HABERLER

7 Mart 2016
Fleetcorp'ta CEO Değişikliği

20 yıllık sektör tecrübesi ile bugün Türkiye'nin en büyük operasyonel filo kiralama firmalarından biri olan Fleetcorp'un CEO'su Dominique Cardineau, görevini kuruluşun Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Çıtmacı'ya devretti. Çıtmacı, Fleetcorp'taki yeni görevine 29 Şubat 2016 tarihinde başladı.

Devamı
24 Ağustos 2016
Ayın Mobil Uygulamaları

Platin Dergisi

Devamı
7 Ekim 2015
Fleetcorp'tan yepyeni bir ödeme kolaylığı

İnternetin bulunduğu her noktada kredi kartınız ile Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) sistemi güvencesiyle ödemelerinizi tek tuşla hızlıca yapabilirsiniz.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software