0212 362 06 00
10 Haziran 2010

Operasyonel Filo Kiralama Devi Türkiye'de!

Operasyonel Filo Kiralama Devi Türkiye'de

Operasyonel Filo Kiralama Devi Türkiye'de!

Fleetcorp Türkiye ve Athlon Car Lease International stratejik ortaklık anlaşması imzaladı.İki şirket arasında imzalanan anlaşma uyarınca Athlon Car Lease International’ın uluslararası sözleşmeli müşterileri operasyonel filo kiralama hizmetlerini Fleetcorp Türkiye'den alacaklar. Fleetcorp Türkiye müşterileri de Avrupa ülkelerindeki operasyonları için Athlon Car Lease International’ın deneyimi ve gücünden faydalanacaklar.

Kendisi Avrupa operasyonel filo kiralama pazarının önemli bir uzmanı olarak tanımlayan Athlon Car Lease International, Türkiye’nin kurumsal filo pazarının cazibesi nedeniyle bu pazarda yer almanın çok önemli olduğunu vurguladı. Athlon Car Lease International, tüm gelişmiş pazarlarda sunduğu üst seviye hizmet kalitesini Türkiye’de de sunmanın önemli bir öncelik olduğunu belirtti.

Athlon Car Lease International CEO’su Wim Halsberge, Fleetcorp Türkiye’nin çok güçlü yönlere sahip olması nedeniyle stratejik anlaşma için en uygun çözüm ortağı olduğunu belirtti. Wim Halsberge, Fleetcorp Türkiye’nin güçlü yönetiminin hem Türk pazarındaki, hem de uluslararası alandaki tecrübesinin sonucu olan üstün  hizmet kalitesinin ve güçlü finans yapısının kararlarında temel rol oynadığını söyledi.

Fleetcorp Türkiye CEO’su Dominique Cardineau, Türkiye kurumsal filo pazarına farklı hizmet seçenekleri ile değişik ürünler sunan ilk şirket olduklarını belirtti. Klasik operasyonel kiralama yaklaşımının yanısıra,  “ticari araç filo yönetimi”,“satın al ve kirala”, müşteri ile birlikte yaratılan değerin paylaşımını içeren “kazan kazan” modeli ile pazara yeni ve benzersiz bir yaklaşım getirdiklerini söyleyen Cardineau, müşterilerinin filolarını etkin bir şekilde takip etmesini sağlayan hızlı ve kapsamlı on-line raporlama hizmetinin de farklılaştırıcı bir diğer özelliklerinden biri olduğunu vurguladı. Cardineau’ya göre Fleetcorp Türkiye’nin, Athlon Car Lease International ile stratejik ortaklık anlaşması imzalamasının nedeni, Athlon Car Lease International’nin Avrupa pazarında en güçlü uluslararası oyunculardan biri olması. İki stratejik ortağın da açık ve innovatif şirket kültürünü paylaşıyor olmaları büyük bir avantaj olarak değerlendirildi.

Fleetcorp Türkiye 1996 yılına dayanan geçmişi ve 9,500’ü aşkın araçlık filosu ile Türkiye’nin en büyük filo kiralama şirketleri arasında yer alıyor. Athlon Car Lease International 18 Avrupa ülkesindeki operasyonuyla yaklaşık 240.000 adetlik bir filoyu yönetiyor.

http://www.athloncarlease.com/

DİĞER HABERLER

30 Mayıs 2011
Filo kiralama sektöründeki ilk Yol Yardım Uygulaması Fleetcorp'tan: iFleet

Fleetcorp Türkiye, Mayıs 2012 itibarı ile müşterilerine akıllı telefonlara uyumlu, sektörde ilk olacak bir Yol Yardım Uygulaması sunuyor.

Devamı
12 Ekim 2010
Fleetcorp - Ergo işbirliği ile güvenli sürüş eğitimi

Fleetcorp, sigorta alanında işbirliği yaptığı Ergo Sigorta ile müşterilerine yönelik güvenli sürüş eğitimi gerçekleştirdi.

Devamı
15 Temmuz 2010
Fleetcorp Müşterilerine Mobiliz Teknolojisi Sunacak!

Türkiye'nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk ve ülkemizin önde gelen operasyonel filo kiralama kuruluşu Fleetcorp arasında stratejik işbirliği gerçekleştirildi.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software