0212 362 06 00
15 Temmuz 2010

Fleetcorp Müşterilerine Mobiliz Teknolojisi Sunacak!

Fleetcorp Müşterilerine Mobiliz Teknolojisi Sunacak!

Türkiye’nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk ve ülkemizin önde gelen operasyonel filo kiralama kuruluşu Fleetcorp arasında stratejik işbirliği gerçekleştirildi.

Mobil takip ve filo yönetim sistemleri alanında Türkiye’nin teknoloji lideri Mobiliz'in verim ve rekabet gücü artırıcı çözümleriyle hizmet sunan, Türkiye'nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk, operasyonel filo kiralama alanında önde gelen kuruluş, uluslararası firma Fleetcorp ile stratejik işbirliğine gitti.


Ülkemizde uzun dönem araç kiralaması alanında, 950'i aşan müşteri adedi ile en büyük araç parklarından birine sahip olan Fleetcorp, FiloTürk işbirliğinde, yeni ve var olan müşterilerine araç kiraladıkları vade boyunca Mobiliz Araç Takip Sistemlerinden yararlanma imkanı sağlıyor.


İşbiliği kapsamında, Fleetcorp müşterilerinin spesifik beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda araç takip sistemi ve hizmetleri sunacak. Bu hizmetlerle, araç kiralamanın yanı sıra, Fleetcorp müşterilerine katma değer yaratacak iş çözümleri sunulmuş olacak. Fleetcorp müşterileri bu sayede filolarının takibini anlık olarak yapabilecek, var olan online raporlama sistemine ek olarak, daha detaylı raporlar sayesinde maliyet optimizasyonu kararları alabilecekler.


İşbirliği ile ilgili bir açıklama yapan Fleetcorp Genel Müdürü Dominique Cardineau, sektörün en iyi teknolojik çözümünü müşterilerine sunuyor olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi ve "Her zaman müşterimiz için bir iş ortağı olma hedefiyle hareket ediyoruz. Temel görevimizin müşterilerimizin maliyetlerini kontrol etmelerini sağlamak olduğunu biliyoruz. Yeni stratejik ortaklığımız ile, onların işine katma değer ve tasarruf sağlayıcı bu hizmetle değer zincirimizi zenginleştiriyoruz. Araç takip sistemi sayesinde yakıt tüketimi, sigorta primleri gibi araç kullanımına bağlı maliyetler aşağı çekilebildiği gibi işe dönük ziyaret programlarının etkinliği de arttırılabilir" dedi.


FiloTürk Genel Müdürü Tunca Akkaya, Fleetcorp filosunda bulunan araçların, Mobiliz teknolojisi ile geliştirilen son model mobil takip sistemleri ile donatılacağını dile getirdi ve "Mobil takip sistemimiz hem araç, hem de sürücü güvenliğine katkıda bulunuyor. Aynı zamanda araç bakımlarının zamanında yapılması, geriye dönük izleme ve detaylı raporlama hizmetlerimiz, Fleetcorp müşterilerinin filolarının yönetimini kolaylaştıracak" dedi

DİĞER HABERLER

30 Mayıs 2011
Filo kiralama sektöründeki ilk Yol Yardım Uygulaması Fleetcorp'tan: iFleet

Fleetcorp Türkiye, Mayıs 2012 itibarı ile müşterilerine akıllı telefonlara uyumlu, sektörde ilk olacak bir Yol Yardım Uygulaması sunuyor.

Devamı
10 Haziran 2010
Operasyonel Filo Kiralama Devi Türkiye'de!

Fleetcorp Türkiye ve Athlon Car Lease International stratejik ortaklık anlaşması imzaladı.İki şirket arasında imzalanan anlaşma uyarınca Athlon Car Lease International’ın uluslararası sözleşmeli müşterileri operasyonel filo kiralama hizmetlerini Fleetcorp Türkiye'den alacaklar.

Devamı
12 Ekim 2010
Fleetcorp - Ergo işbirliği ile güvenli sürüş eğitimi

Fleetcorp, sigorta alanında işbirliği yaptığı Ergo Sigorta ile müşterilerine yönelik güvenli sürüş eğitimi gerçekleştirdi.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software