0212 362 06 00
12 Ekim 2010

Fleetcorp - Ergo işbirliği ile güvenli sürüş eğitimi

Fleetcorp - Ergo işbirliği ile güvenli sürüş eğitimi

Fleetcorp, sigorta alanında işbirliği yaptığı Ergo Sigorta ile müşterilerine yönelik güvenli sürüş eğitimi gerçekleştirdi. Hizmet verdikleri kurumsal müşterilerinin kaza oranlarını düşürmeyi hem maliyet yönetimi hem de sosyal sorumluluk olarak değerlendiren Fleetcorp ve Ergo Sigorta, bu eğitimler ile filo yöneticilerinin konu hakkındaki duyarlılıklarını arttırmayı amaçlıyorlar. İstatistikler, motorlu araçların karıştığı kazaların %97'sinde sürücü kusurunun ön planda olduğunu gösteriyor. Eğitim ve bilinçli kullanıcı davranışı sayesinde bu kazalardan ve sonuçlarından kurtulmak olası gözüküyor.
 
Eğitim başlangıcında katılımcıların durumunu tesbit eden bir test ile başlayan eğitim içeriğinde teorik ve uygulamalı bölümler bulunuyor. Demir Bükey Akademi tarafından verilen eğitim sonucunda gerçekleşen değişim, eğitim sonundaki bir test ile teyid ediliyor. Motorlu araçların temel özelliklerinden, sürüş konumunun doğru ayarlanmasına kadar detaylı bilgiler veren teorik bölümü, trafiğe kapalı alanda yapılan ani durma ve manevra egzersizleri izliyor. Farklı zeminlerde araçların direksiyon manevralarına ve frenlemeye verdiği tepkiler, sürücülerin gerçek hayatta karşılaşabileceği durumlarda panik yapmaksızın doğru davranışı seçmesine olanak sağlıyor.

DİĞER HABERLER

30 Mayıs 2011
Filo kiralama sektöründeki ilk Yol Yardım Uygulaması Fleetcorp'tan: iFleet

Fleetcorp Türkiye, Mayıs 2012 itibarı ile müşterilerine akıllı telefonlara uyumlu, sektörde ilk olacak bir Yol Yardım Uygulaması sunuyor.

Devamı
10 Haziran 2010
Operasyonel Filo Kiralama Devi Türkiye'de!

Fleetcorp Türkiye ve Athlon Car Lease International stratejik ortaklık anlaşması imzaladı.İki şirket arasında imzalanan anlaşma uyarınca Athlon Car Lease International’ın uluslararası sözleşmeli müşterileri operasyonel filo kiralama hizmetlerini Fleetcorp Türkiye'den alacaklar.

Devamı
15 Temmuz 2010
Fleetcorp Müşterilerine Mobiliz Teknolojisi Sunacak!

Türkiye'nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk ve ülkemizin önde gelen operasyonel filo kiralama kuruluşu Fleetcorp arasında stratejik işbirliği gerçekleştirildi.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software