0212 362 06 00
30 Mayıs 2011

Filo kiralama sektöründeki ilk Yol Yardım Uygulaması Fleetcorp'tan: iFleet

Filo kiralama sektöründeki ilk Yol Yardım Uygulaması Fleetcorp'tan:iFleet

Filo kiralama sektöründeki ilk Yol Yardım Uygulaması Fleetcorp'tan: iFleet

Filo kiralamada dünya standartlarını Türkiye pazarına taşıyan ve bilgi teknolojilerine yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan öncü filo kiralama şirketi Fleetcorp, InterPartner Assistance ile yaptığı stratejik iş birliği çerçevesinde Mobil Acil Yol Yardım Uygulamasını hizmete sunuyor.

iPhone ve Android işletim sistemli cep telefonlarına Appstore ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen “iFleet” uygulaması ile Fleetcorp müşterileri, yolda ihtiyaç duydukları arıza, kaza, hırsızlık bildirimi, çekici, yedek araç talebi gibi acil müdahale gerektiren yol yardım hizmetlerine artık tek bir tuşla, çok daha kısa sürede ulaşabiliyorlar. İhtiyaç durumunda cep telefonlarından yol yardım uygulamasını başlatan Fleetcorp müşterileri, bir kaç saniye içinde durum bildirimini seçerek InterPartner Assistance servisine ulaşabiliyorlar. Sürücü, bulunduğu mevkiyi tam olarak bilmese dahi, uygulama üzerinden uydu aracılığıyle aracın konumu belirlenerek gerekli yardım en kısa sürede ulaştırılabiliyor. Uygulama üzerinden yetkili servis noktalarının irtibat bilgilerine, hasar tespit tutanağı, kullanıcı el kitapçığı gibi dökümanlara da erişim mümkün. Kullanıcıların yolda karşılaşabilecekleri tüm sorunları minimum sürede çözme ve anında müdahale etme amacıyla  hazırlanan bu uygulama, ülkemizdeki teknolojik yatırımların da güzel bir örneği.

 

“Filonuz teknolojiyle buluşsun!”

Uygulamanın işleyişi ve müşterilerine sağladığı katma değerlerle ilgili olarak Fleetcorp Operasyon Direktörü İbrahim Tan şunları söylüyor: “Fleetcorp olarak, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve hizmet kalitemizi artırmak için teknolojinin her alanında faaliyet göstermeye gayret ediyoruz. Sektörde ilk olan mobil uygulamamız ile filomuzu teknolojiyle buluşturuyoruz. Uygulamayı telefonlarına yükleyerek araç ve profil bilgilerini tanımlayan müşterilerimiz, arıza, kaza, hırsızlık bildirimlerini, lastik, yedek araç, anahtar, çekici taleplerini tek bir tuşla ulaştırabiliyorlar. Ayrıca, akıllı telefonlardaki GPS sistemiyle araçların bulunduğu mevkiiyi tespit edebiliyoruz, böylece özellikle şehir dışında seyir halinde bulunan araçlarımıza çok daha hızlı müdahale edebiliyoruz.” 

DİĞER HABERLER

10 Haziran 2010
Operasyonel Filo Kiralama Devi Türkiye'de!

Fleetcorp Türkiye ve Athlon Car Lease International stratejik ortaklık anlaşması imzaladı.İki şirket arasında imzalanan anlaşma uyarınca Athlon Car Lease International’ın uluslararası sözleşmeli müşterileri operasyonel filo kiralama hizmetlerini Fleetcorp Türkiye'den alacaklar.

Devamı
12 Ekim 2010
Fleetcorp - Ergo işbirliği ile güvenli sürüş eğitimi

Fleetcorp, sigorta alanında işbirliği yaptığı Ergo Sigorta ile müşterilerine yönelik güvenli sürüş eğitimi gerçekleştirdi.

Devamı
15 Temmuz 2010
Fleetcorp Müşterilerine Mobiliz Teknolojisi Sunacak!

Türkiye'nin ilk ve tek mobil takip operatörü FiloTürk ve ülkemizin önde gelen operasyonel filo kiralama kuruluşu Fleetcorp arasında stratejik işbirliği gerçekleştirildi.

Devamı
Questions? Feedback? powered by Olark live chat software